Výhody pre lekárov

Ste lekár? Prečo sa registrovať?

Lepšie ceny
a špeciálne
ponuky

Skvelé výhody
a bonusy s kartou
Doktor

Neustále inovácie
pre zjednodušenie
vašej práce

Tie najaktuálnejšie
informácie
a novinky

Využite špeciálne ponuky a nižšie ceny

Vieme, čo najviac potrebujete. Preto pre vás neustále pripravujeme špeciálne ceny a ponuky, ktoré vám pomôžu nájsť všetko čo hľadáte za tú najlepšiu cenu. Súčasťou našich výhod sú aj zvýhodnené nájmy v našich poliklinikách. Okrem toho lekári, ktorí s nami aktívne spolupracujú, získavajú ďalšie bonusy.
 

Poskytnite svojim pacientom maximálny komfort

Získajte aktuálne informácie o dostupnosti liekov v našich lekárňach na celom Slovensku. Taktiež vám  ponúkame možnosť rezervovať e-receptové lieky pre pacientov online. Už nemusia čakať a hľadať si lieky. Prostredníctvom SMS vaši pacienti budú informovaní, aby si pre svoje lieky prišli. Šetríme tak ich čas a zvyšujeme komfort. V budúcnosti plánujeme aj priamy rozvoz liekov až k pacientom.
 

Zbierajte body a získajte výhody s kartou Doktor

Zaregistrujte sa u nás a získate kartu výhod pre lekárov. S Doktor kartou získavate body za každý nákup a k tomu skvelé bonusy! S kartou doktor získate aj online konto, vďaka ktorému máte prehľad o tom, kedy a kde ste body nazbierali, ľahko si sami môžete zmeniť osobné údaje, spôsob kontaktovania a v prípade straty môžete požiadať o náhradnú kartu. Vďaka nej vás budeme vedieť správne kontaktovať s ponukou, ktorá vás bude skutočne zaujímať.
 

Buďte vždy v obraze

Lekárov neustále informujeme o novinkách a aktuálnych ponukách, vďaka čomu u nás môžete nakúpiť oveľa výhodnejšie a taktiež získať množstvo bonusov.
 

Tie najlepšie inovácie vždy a všade

Neustále hľadáme nové spôsoby a praktické riešenia. Pre zjednodušenie vašej práce ponúkame množstvo webových služieb, ktoré neustále inovujeme. Jedným z takýchto riešení je aj možnosť zdarma využívať našu webovú aplikáciu, ktorá vám umožní vystavovať potvrdenia o výsledku covid testov vašich pacientov. Prístup k nej získate po zakúpení balenia antigénových testov v našom e-shope.
 

K dispozícii máte celú sieť Schneider

Okrem našich lekární môžete využívať celú sieť Schneider Health Care Group Schneider laboratóriá, kde využívame najmodernejšie technológie pri laboratórnej diagnostike, Schneider rádiológiu, ktorá sa špecializuje na profesionálnej zubné a celotelové snímky, Schneider Neuro Terapiu alebo Schneider MBST Terapiu, zabezpečujúce patentovanú stochastickú rezonančnú a magneticko-rezonančnú terapiu. K našej sieti patrí aj agentúra domácej ošetrovateľskej starostlivosti Schneider Ados, Schneider Fro, domovy sociálnych služieb a zdravotnícke zariadenia.
 

Zaregistrujte sa teraz a zadarmo!

Facebook