Výnimočná ponuka pre lekárov!

Pripravili sme si pre vás špeciálnu ponuku: Teraz môžete zadarmo získať k antigénovým testom navyše aj prístupy do aplikácie

Našou snahou je prinášať maximálny komfort a uľahčenie práce lekárov. Preto sme si pre vás pripravili webovú aplikáciu, ktorá vám umožní vystavovať potvrdenia o výsledku antigénového testu. Tým získate väčší prehľad o Vašich testovaných pacientoch a zároveň im budete môcť poskytnúť potvrdenie o výsledku. Všetky výsledky testov pacientov tak nájdete na jedinom mieste.

Aplikácia je prehľadná a postup veľmi jednoduchý: stačí kliknúť na tlačidlo Prihlásiť sa do aplikácie a zadať prihlasovacie údaje, ktoré nájdete emaily, ktorý dostanete po zakúpení testov v našom e-shope ako lekár. Následne kliknete na tlačidlo “Vytvoriť potvrdenie o výsledku antigénového testu”, kde vyplníte všetky dôležité údaje pacienta. Po uložení sa vám vygeneruje PDF súbor, ktorý môžete pacientovi vytlačiť, podpísať a opečiatkovať.

V našej aplikácii taktiež nájdete aj uvedený počet zakúpených testov a tiež počet vystavených certifikátov. V prípade ak Vám budú testy dochádzať, môžete si ich jednoducho zakúpiť kliknutím na tlačidlo Kúpiť testy.

Antigénové testy môžu za výhodnú cenu nakupovať a po ich zakúpení aplikáciu používať len prihlásení užívatelia registrovaní ako lekári. Najprv sa musíte zaregistrovať, vďaka čomu získate antigénové testy za výhodnú cenu. Až po zakúpení testov k nim navyše dostanete aj možnosť využívať našu aplikáciu pre potvrdenie výsledku antigénového testu.

 

REGISTRUJTE SA  KÚPTE SI TESTY

 

*Berte na vedomie, že potvrdenie o výsledku antigénového testu nenahrádza celoplošné testovanie.

 

Odporúčané produkty

Antigénový Covid Test SARS-CoV-2 Rapid 1ks, vhodné na delta a omicron mutáciu

Senzitivita: 98,10%, špecificita: 100%. Certifikovaný test Antigén SARS-CoV-2(COVOD-19) je spoľahlivý a rýchly test na…
8,80 € 7,99 €

Nadal Combo - test pre rozlíšenie chrípky od Covidu 20ks

Senzitivita: 97,6%, špecificita: >98,9%. Test NADAL® COVID-19 Ag + Influenza A / B je imunochromatografický test pre…
140,00 € 88,00 €

Facebook