Doprava a platba

DOPRAVA A PLATBA

Ku kúpnej cene tovaru je pripočítaná:

a) Doprava v rámci Slovenskej republiky podľa vybraného spôsobu dopravy, váhy a miesta doručenia. Cenu za dopravu hradí Kupujúci podľa zvoleného spôsobu dopravy uvedeného v objednávke, ktorým je:

·Packeta výdajné miesto

1,99€ do 5 kg objednaného tovaru

4,99€ nad 5 kg objednaného tovaru

  • ​​​Viac ako 4000 odberných miest a Z-boxov (vyberte si to svoje)
  • Odberné miesta s pridruženými službami
  • Odberné miesta otvorené cez víkend
  • Možnosť vrátenia výrobkov na odberné miesta
  • Obdržíte Vaše heslo prostredníctvom SMS správy, ktoré je potrebné na vyzdvihnutie zásielky. Nie je potrebná žiadna ďalšia identifikácia a vyzdvihnutie trvá asi 1 minútu

 

··Packeta home

2,99€ do 5 kg objednaného tovaru

4,99€ nad 5 kg objednaného tovaru

  • Rýchle doručenie - doručenie do 24 hodín počas pracovných dní od odoslania
  • Packeta aplikácia - sledujte Vašu objednávku online v mobilnej aplikácii
  • Príjemca je deň vopred informovaný o doručení balíka zaslaním interaktívnej SMS správy s číslom zásielky, predpokladaným termínom doručenia a výškou dobierky.
  • Minútové doručenie - v Packeta aplikácii vidíte presný čas doručenia zásielky a pohyb kuriéra na mape

 

·Kuriér GLS

Hmotnosť GLS kuriér
do 2 kg 3,8 €
do 5 kg 4,99 €
do 10 kg 5,99 €
do 20 kg 6,99 €
viac 6,99 €

                                                                      

Tovar bude doručený na zákazníkom zadanú adresu zvyčajne nasledujúci pracovný deň od prevzatia kuriérom. O expedovaní tovaru je zákazník informovaný emailom. Dopravca o stave balíka zákazníka informuje emailom/sms. Predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené kuriérom GLS.

·Slovenská pošta

Hmotnosť Slovenská pošta
do 2 kg 2,99 €
do 5 kg 3,99 €
do 10 kg 4,99 €
viac 6,99 €

 

·Osobný odber - 0,00€

Osobný odber je možný v lekárni Amuletum na Sabinovskej 15 v Prešove, tovar je pripravený v mieste osobného odberu ihneď po expedovaní tovaru z nášho skladu. O expedovaní tovaru je zákazník informovaný mailom. Objednaný tovar je potrebné prevziať do 7 pracovných dní.

- pri objednávke nad 29,90 € je doprava bezplatná (zároveň musí spĺňať podmienku, aby celková váha objednávky bola do 2 kg)

 

 

b) Platba - Platbu hradí Kupujúci týmto spôsobom:

·Prevodom na účet - 0,00€

Bezhotovostná platba. Tovar bude Kupujúcemu odoslaný po pripísaní platby na náš účet.

·On-line platobnou metódou 24Pay - 0,00€

Bezhotovostná platba. Tovar Vám bude odoslaný po uhradení platby cez platobnú bránu, ak je Kupujúci klientom ktorejkoľvek banky vlastniaci platobnú kartu VISA, VISA Electron, V-Pay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Diners Club International, American Express.

·Dobierka - 0,99€

Za tovar Kupujúci zaplatí hotovosťou pri jeho preberaní.

- Ak si Kupujúci zvolil niektorú z platieb, okrem dobierky, tovar bude Kupujúcemu odoslaný až po pripísaní peňažných prostriedkov na účet Predávajúceho.

- Faktúra na kúpnu cenu tovaru vrátane ceny za dopravu a platbu vystavená Predávajúcim, ktorá bude zaslaná Kupujúcemu spolu s tovarom, slúži zároveň ako daňový doklad a dodací list. V prípade, keď Kupujúci vykoná úhradu za tovar (kúpna cena vrátane ceny dopravy a platby) vopred a Predávajúci nie je schopný zabezpečiť dodanie tovaru, Predávajúci bezodkladne vráti zaplatenú kúpnu cenu Kupujúcemu spôsobom dohodnutým medzi zmluvnými stranami.

- Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu plnenia na uvedené miesto.

- Objednávky vybavujeme v lehote 1-14 dní. Tovar, ktorý máme skladom odosielame v čo najkratšom možnom čase. Tovar, ktorý nemáme skladom hneď objednávame.

- Ak Kupujúci obdrží notifikačný e-mail s textom „Stav Vašej objednávky: Odoslaná“, zásielku môžete očakávať o 1 – 3 pracovné dni.

- Môže sa stať, že notifikačný e-mail o potvrdení alebo ozname stavu objednávky nedorazí ku Kupujúcemu z dôvodu nastavení filtra spamu u jeho poskytovateľa e-mailu. V takom prípade Predávajúci odporúča overiť si stav telefonicky na čísle 0948 088 956 alebo e-mailom na adrese: eshop@schneider-lekaren.sk.

- Ak si Kupujúci zvolil platbu prevodom z účtu, klikne na pole „PLATBA PREVODOM NA ÚČET“ na číslo účtu:

 

Číslo účtu: VÚB: 67206572/0200

Konštantný symbol: 0008

Variabilný symbol: číslo objednávky

Suma: celková čiastka

SWIFT: SUBASKBX

IBAN: SK28 0200 0000 0000 6720 6572

Facebook