Hlava a migréna

Široký sortiment liekov proti bolesti v prípade migrény alebo bolesti hlavy: analgetiká, antipyretiká, antiflogistiká, lieky s Paracetamolom, nesteroidové protizápalové lieky a pod. Ponúkame lieky proti bolesti od rôznych značiek a výrobcov.

Odporúčané produkty

ACYLPYRIN

Liek Acylpyrin s obsahom kyseliny acetylsalicylovej účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších dávkach…
2,79 €

Milgamma N

Zápalové a bolestivé ochorenia nervov (napr. zápalové ochorenia periférnych nervov a koreňov, poškodenie nervov ako…
29,19 €

VALETOL

Liek je zložený liek obsahujúci propyfenazón, paracetamol a kofeín. Propyfenazón pôsobí proti bolesti, horúčke a zápalu…
7,09 € 4,79 €

Ibalgin 400

Liek Ibalgin obsahuje liečivo ibuprofen, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liečiv. Ibalgin zmierňuje…
6,39 €

Ibalgin Rapidcaps 400 mg

Liek Ibalgin vo forme mäkkých kapsúl obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny liekov známych ako nesteroidné…
7,19 €

Aspirin 500 mg

Liek Aspirin obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti,…
6,09 €
Filter
Liek patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Liek sa používa krátkodobo na…
7,47 €
6,39 €
Hodnotenie obchodu

Facebook