SOL-CARE Bezpečnostná striekačka s objemom 3 ml a koncovkou Luer Lock, 100 ks
Kľúčové vlastnosti.
Objem: 3 ml
Koncovka: Luer Lock (zaručuje pevné a bezpečné spojenie ihly so striekačkou, čím sa minimalizuje riziko jej samovoľného odpojenia).
Univerzálna kompatibilita ihiel: Kompatibilná so všetkými typmi injekčných ihiel so štandardnou koncovkou.

Minimálny mŕtvy priestor:
Špeciálny piest s koncovkou zmenšujúcou mŕtvy priestor umožňuje maximalizovať využitie liečiva a jednoducho odstrániť vzduchové bubliny.
Kontrolovaná rýchlosť zasúvania ihly:
Mechanizmus zaisťuje plynulé a kontrolované vtiahnutie ihly do piestu, čím sa eliminuje riziko úniku tekutiny z ihly počas aktivácie.
Zvučné "kliknutie":
Jasný zvukový signál potvrdzuje úspešnú aktiváciu bezpečnostného mechanizmu, čím si môžete byť istí, že ihla je bezpečne uzamknutá.
Jednoduchá aktivácia:
Intuitívny postup aktivácie bezpečnostného mechanizmu.
Zabránenie opakovanému použitiu:
Po aktivácii bezpečnostného mechanizmu nie je možné striekačku opätovne použiť, čím sa zvyšuje bezpečnosť pacienta aj personálu.

Návod na použitie.
1. Natiahnite si požadovanú dávku liečivého prípravku do striekačky.
2. Posuňte bezpečnostný krúžok nahor a bezpečne nasaďte ihlu, zatlačte ju, kým nepocítite odpor a nebudete počuť cvaknutie. Tým sa zabezpečí správna poloha krúžka pre bezpečnú manipuláciu so striekačkou pred aplikáciou.
3. Vráťte bezpečnostný golier do pôvodnej polohy a aplikujte požadovanú dávku liečiva podľa štandardného medicínskeho postupu.

4. Ihneď po podaní injekcie potiahnite bezpečnostný golier smerom nahor, kým nebudete počuť zreteľné cvaknutie.
5. Pre úplné uzamknutie ihly otočte zámok na golieri v ľubovoľnom smere, kým nepocítite odpor a nebudete počuť zreteľné cvaknutie.
6. Použitá striekačka s aktivovaným bezpečnostným mechanizmom nie je určená na opakované použitie a musí byť bezpečne zlikvidovaná v súlade s platnými predpismi.

Bezpečnostné striekačky SOL-CARE™ s Luer Lock koncovkou predstavujú účinný nástroj pre zvýšenie bezpečnosti pri injekčných aplikáciách. Ich premyslený dizajn a jednoduchý, no spoľahlivý bezpečnostný mechanizmus pomáhajú chrániť zdravotnícky personál a zároveň zaisťujú presné a hygienické podanie liečiva pacientom.

Upozornenie.
Tento produkt je určený pre profesionálne použitie zdravotníckym personálom. Používajte v súlade s platnými predpismi a postupmi.
Zabezpečte sebe a svojim kolegom maximálnu ochranu s bezpečnostnými striekačkami SOL-CARE™ s Luer Lock koncovkou. Ich spoľahlivý mechanizmus a jednoduché použitie vám poskytnú istotu pri každej injekcii.
EAN: 10818392014843
Značka: SOL
AFLAMIL 15 mg/g krém
AFLAMIL 15 mg/g krém
crm der (tuba Al) 1x60 g
NUROFEN 400 mg
NUROFEN 400 mg
tbl obd (blis.) 1x24 ks
10ML FULL SPECTRUM OLEJ 12% CBC + 12% CBD
10ML FULL SPECTRUM OLEJ 12% CBC + 12% CBD
10ml/ 1200mg CBC + 1200ml CBD - ( EU certifikát CPNP)
AVENE HYALURON ACTIV B3 Sérum
AVENE HYALURON ACTIV B3 Sérum
koncentrované vyhladzujúce 1x30 ml
LEROS SPECIES UROLOGICAE PLANTA
LEROS SPECIES UROLOGICAE PLANTA
spc (záparové vrecká) 20x1,5 g
CeraVe OBNOVUJÚCI KRÉM NA RUKY
CeraVe OBNOVUJÚCI KRÉM NA RUKY
na suchú pokožku 1x50 ml
OCUTEIN ALLERGO
OCUTEIN ALLERGO
očné kvapky 15 ml + zadarmo OCUTEIN SENSITIVE očná voda 50 ml, 1x1 set
HIRUDOID FORTE
HIRUDOID FORTE
ung der 1x40 g
HUMAC® Nativ s Graviolou
HUMAC® Nativ s Graviolou
90 ks
Grippostad C
Grippostad C
cps dur 200 mg (blis.PVC/PVDC/Al) 1x20 ks
PHYSIOMER GENTLE JET nosový sprej
PHYSIOMER GENTLE JET nosový sprej
izotonický, s obsahom morskej vody 1x135 ml
ADDITIVA MULTIVITAMÍN + Minerál, Orange
ADDITIVA MULTIVITAMÍN + Minerál, Orange
tbl eff 1x20 ks
COLDREX TABLETY
COLDREX TABLETY
tbl (blis.PVC/Al) 1x24 ks
MOLLER´S Omega 3 Môj prvý RYBÍ OLEJ
MOLLER´S Omega 3 Môj prvý RYBÍ OLEJ
vitamín A a D 1x250 ml
TUSSIREX sirup
TUSSIREX sirup
1x120 ml
Mali liek, ktory som potrebovala, v bezkonkurencnej cene.
Ivona K.
1.12.2025 08:59
Rýchle dodanie
Jana D.
24.11.2025 19:01
Spoľahlivý obchod.
Jana K.
4.9.2025 18:16
jednoduchá komunikácia, rýchle dodanie už mnou overeného tovaru
Anton L.
18.8.2025 14:58
Som veľmi spokojná, rýchle dodanie.
Martina N.
21.6.2025 08:53
S nákupom aj s Vašimi službami som spokojná. Ďakujem za vybavenie mojej objednávky. Objednaný tovar mi bol doručený v poriadku. Ďakujem aj za milý prístup zo strany zákazníckeho centra.
Erika M.
9.12.2021 13:24
