PARALEN® GRIP horúci nápoj NOVUM 500 mg/10 mg 12 vrec.
plo por vrecúška 1x12 ks
Liek Paralen Grip obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefrínu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefrín uvoľňuje dýchacie cesty.
Dospelí vrátane starších osôb a dospievajúci od 12 rokov:
Podáva sa 1 vrecko lieku Paralen Grip rozpustené v pohári horúcej (nie však vriacej) vody 1-4x denne. Interval medzi jednotlivými dávkami nemá byť kratší ako 4 hodiny. Najvyššia jednotlivá dávka je 1 vrecko. Maximálna denná dávka lieku Paralen Grip sú 4 vrecká. Maximálna denná dávka paracetamolu sú 4 g.
EAN: 3664798010619
Lieková forma: Horúci nápoj
ŠÚKL kód: 1235C
Flector náplasť
Flector náplasť
emp med (vre.papier/PE/Al/kopol.etylénmetakryl.kys.) 1x5 ks
10 ml CBD kapsule s konopným extraktom 5% CBD, 30 cps
10 ml CBD kapsule s konopným extraktom 5% CBD, 30 cps
10ml/500mg CBD, 30 kapsúl - ( EU certifikát CPNP)
10 ML CBD BROAD SPECTRUM OLEJ 5% CBD, 0% THC PRE MAČKY
10 ML CBD BROAD SPECTRUM OLEJ 5% CBD, 0% THC PRE MAČKY
10ml/500mg CBD - ( EU certifikát CPNP)
COLDREX HORÚCI NÁPOJ CITRÓN
COLDREX HORÚCI NÁPOJ CITRÓN
plo por 5 g (vre.papier/PE/Al/EMAA) 1x10 ks
HUMAC® Nativ s Graviolou
HUMAC® Nativ s Graviolou
90 ks
HUMAC® Nativ
HUMAC® Nativ
60 ks
PRÍRODNÝ GÉL Z MORSKÝCH RIAS - SEAMOSS GÉL - príchuť brusnica
PRÍRODNÝ GÉL Z MORSKÝCH RIAS - SEAMOSS GÉL - príchuť brusnica
475 G
OCUTEIN ALLERGO
OCUTEIN ALLERGO
očné kvapky 15 ml + zadarmo OCUTEIN SENSITIVE očná voda 50 ml, 1x1 set
Dovolenková lekárnička Basic
Dovolenková lekárnička Basic
Dovolenková lekárnička Basic
CeraVe OBNOVUJÚCI KRÉM NA NOHY
CeraVe OBNOVUJÚCI KRÉM NA NOHY
na suchú pokožku (MB095600) 1x88 ml
Cemio Kamzík cps.60
Cemio Kamzík cps.60
cps (2x silnejší) 1x60 ks
COMPEED Náplasť na pľuzgiere stredná 10 ks
COMPEED Náplasť na pľuzgiere stredná 10 ks
stredná, 1x10 ks
Sudocrem MULTI-EXPERT 400 g
Sudocrem MULTI-EXPERT 400 g
krém ochranný 1x400 g
Femibion® 2 Tehotenstvo 28 tabliet + 28 kapsúl
Femibion® 2 Tehotenstvo 28 tabliet + 28 kapsúl
tbl 28 + cps 28 (kys. listová + vitamíny, minerály + DHA) 1x56 ks
Sudocrem MULTI-EXPERT 60 g
Sudocrem MULTI-EXPERT 60 g
krém ochranný 1x60 g
Mali liek, ktory som potrebovala, v bezkonkurencnej cene.
Ivona K.
1.12.2025 08:59
Rýchle dodanie
Jana D.
24.11.2025 19:01
Spoľahlivý obchod.
Jana K.
4.9.2025 18:16
jednoduchá komunikácia, rýchle dodanie už mnou overeného tovaru
Anton L.
18.8.2025 14:58
Som veľmi spokojná, rýchle dodanie.
Martina N.
21.6.2025 08:53
S nákupom aj s Vašimi službami som spokojná. Ďakujem za vybavenie mojej objednávky. Objednaný tovar mi bol doručený v poriadku. Ďakujem aj za milý prístup zo strany zákazníckeho centra.
Erika M.
9.12.2021 13:24
